ROX3SJ6K8
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
ROX3SJ6K8
Beschreibung:
RES 6.8K OHM 5% 3W AXIAL
Auf Lager : 2150
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.630" L (5.50mm x 16.00mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.8 kOhms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 3W