ROX5SSJ39K
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
ROX5SSJ39K
Beschreibung:
RES 39K OHM 5% 5W AXIAL
Auf Lager : 1002
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 39 kOhms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 5W