ROX5SSJ5K1
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
ROX5SSJ5K1
Beschreibung:
RES 5.1K OHM 5% 5W AXIAL
Auf Lager : 2982
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 5.1 kOhms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 5W