ROX5SSJ75R
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
ROX5SSJ75R
Beschreibung:
RES 75 OHM 5% 5W AXIAL
Auf Lager : 3888
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 75 Ohms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 5W