ROX600100MFHF5
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ROX600100MFHF5
Beschreibung:
RES 100M OHM 1% 20W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 20W