ROX60011M0KNEMP
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ROX60011M0KNEMP
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 11M OHM 10% 28W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 11 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 28W