ROX600500MGNEMS
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ROX600500MGNEMS
Beschreibung:
RES 500M OHM 2% 20W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 500 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 20W