ROX7J100K
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
ROX7J100K
Beschreibung:
RES 100K OHM 5% 7W AXIAL
Auf Lager : 3232
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.335" Dia x 1.260" L (8.50mm x 32.00mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 kOhms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 7W