ROX8J130R
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
ROX8J130R
Beschreibung:
RES 130 OHM 5% 8W AXIAL
Auf Lager : 1587
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.335" Dia x 1.614" L (8.50mm x 41.00mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 130 Ohms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 8W