ROX9J470R
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
ROX9J470R
Beschreibung:
RES 470 OHM 5% 9W AXIAL
Auf Lager : 1772
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.335" Dia x 2.126" L (8.50mm x 54.00mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 Ohms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 9W