RP104PJ470CS
Samsung Electro-Mechanics
Produkt-Nr.:
RP104PJ470CS
Paket:
0804
Beschreibung:
RES ARRAY 4 RES 47 OHM 0804
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0804
Series RP
Power Per Element 62.5mW