RPC32166JTP
Kamaya Inc.
Produkt-Nr.:
RPC32166JTP
Hersteller:
Kamaya Inc.
Paket:
1206
Beschreibung:
RES 16M OHM 1/3W 5% 1206
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 16 MOhms
Series RPC
Power (Watts) 0.333W, 1/3W