RPC351R3JTE
Kamaya Inc.
Produkt-Nr.:
RPC351R3JTE
Hersteller:
Kamaya Inc.
Paket:
1210
Beschreibung:
RES 1.3 OHM 1/2W 5% 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Resistance 1.3 Ohms
Series RPC
Power (Watts) 0.5W, 1/2W