RPPL12-20L-35
Tycon Systems Inc.
Produkt-Nr.:
RPPL12-20L-35
Hersteller:
Tycon Systems Inc.
Beschreibung:
RemotePro 7.5W Cont Remote Pwr S
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Voltage @ Pmpp 12 V
Series RPPL-SM
Type -
Package / Case Cells
Current @ Pmpp 20 A
Mfr Tycon Systems Inc.
Power (Watts) - Max 7.5 W
Package Retail Package
Size / Dimension 21.260" L x 20.079" W (540.00mm x 510.00mm)