RR01J1R1TB
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
RR01J1R1TB
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 1.1 OHM 5% 1W AXIAL
Auf Lager : 4794
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.102" Dia x 0.268" L (2.60mm x 6.80mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.1 Ohms
Series RR, Neohm
Power (Watts) 1W