RR01J4K7TB
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
RR01J4K7TB
Beschreibung:
RES 4.7K OHM 5% 1W AXIAL
Auf Lager : 2938
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.102" Dia x 0.268" L (2.60mm x 6.80mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.7 kOhms
Series RR, Neohm
Power (Watts) 1W