RR02J4K3TB
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
RR02J4K3TB
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 4.3K OHM 5% 2W AXIAL
Auf Lager : 2532
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.138" Dia x 0.354" L (3.50mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.3 kOhms
Series RR, Neohm
Power (Watts) 2W