RR0306P-332-D
Susumu
Produkt-Nr.:
RR0306P-332-D
Hersteller:
Susumu
Beschreibung:
RES SMD 3.3K OHM 0.5% 1/20W 0201
Auf Lager : 12643
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 3.3 kOhms
Series RR
Power (Watts) 0.05W, 1/20W