RR03J120RTB
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
RR03J120RTB
Beschreibung:
RES 120 OHM 5% 3W AXIAL
Auf Lager : 30329
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 120 Ohms
Series RR, Neohm
Power (Watts) 3W