RR03J6R8TB
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
RR03J6R8TB
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 6.8 OHM 5% 3W AXIAL
Auf Lager : 20897
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 6.8 Ohms
Series RR, Neohm
Power (Watts) 3W