RR0510P-181-D
Susumu
Produkt-Nr.:
RR0510P-181-D
Beschreibung:
RES SMD 180 OHM 0.5% 1/16W 0402
Auf Lager : 27035
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 180 Ohms
Series RR
Power (Watts) 0.063W, 1/16W