RR0816P-753-D
Susumu
Produkt-Nr.:
RR0816P-753-D
Beschreibung:
RES SMD 75K OHM 0.5% 1/16W 0603
Auf Lager : 121025
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Resistance 75 kOhms
Series RR
Power (Watts) 0.063W, 1/16W