RR1220P-243-D
Susumu
Produkt-Nr.:
RR1220P-243-D
Hersteller:
Susumu
Beschreibung:
RES SMD 24K OHM 0.5% 1/10W 0805
Auf Lager : 40900
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 24 kOhms
Series RR
Power (Watts) 0.1W, 1/10W