RSF1FT2R21
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RSF1FT2R21
Beschreibung:
RES 2.21 OHM 1% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.21 Ohms
Series RSF
Power (Watts) 1W