RSF200JB-73-2K2
YAGEO
Produkt-Nr.:
RSF200JB-73-2K2
Hersteller:
YAGEO
Beschreibung:
RES 2.2K OHM 5% 2W AXIAL
Auf Lager : 8419
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 kOhms
Series RSF
Power (Watts) 2W