RSMF1JB24R0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RSMF1JB24R0
Beschreibung:
RES 24 OHM 5% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 24 Ohms
Series RSMF
Power (Watts) 1W