RSMF2JT15R0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RSMF2JT15R0
Beschreibung:
RES 15 OHM 5% 2W AXIAL
Auf Lager : 2323
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 15 Ohms
Series RSMF
Power (Watts) 2W