RSMF3JT3R00
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RSMF3JT3R00
Beschreibung:
RES 3 OHM 5% 3W AXIAL
Auf Lager : 982
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3 Ohms
Series RSMF
Power (Watts) 3W