RSMF5JBR220
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RSMF5JBR220
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 0.22 OHM 5% 5W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 mOhms
Series RSMF
Power (Watts) 5W