RSMF5JT30K0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RSMF5JT30K0
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 30K OHM 5% 5W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 30 kOhms
Series RSMF
Power (Watts) 5W