RSMF5JT680R
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RSMF5JT680R
Beschreibung:
RES 680 OHM 5% 5W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 235°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 Ohms
Series RSMF
Power (Watts) 5W