RSN-1-100B
Riedon
Produkt-Nr.:
RSN-1-100B
Hersteller:
Riedon
Beschreibung:
RES CHAS MNT 100 MOHM 0.0025 0.1
Auf Lager : 40
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 30°C ~ 70°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 1.380" (35.05mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 6.000" L x 1.250" W (152.40mm x 31.75mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 100 mOhms