RSSD25138A1100JB00
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
RSSD25138A1100JB00
Hersteller:
Vishay Sfernice
Beschreibung:
ADJ PWR RES 110 OHM 140W CHAS MT
Benutzer handbuch
Tolerance ±5%
Termination Solder Lug
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Resistance 110 Ohms
Series RSSD
Power (Watts) 140 W
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Length 5.433" (138.00mm)
Mfr Vishay Sfernice
Package Box
Diameter 1.063" OD, 0.646" ID (27.00mm x 16.40mm)