RSSD25168A3R30KB00
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
RSSD25168A3R30KB00
Beschreibung:
ADJ PWR RES 3.3 OHM 200W CHAS MT
Benutzer handbuch
Tolerance ±10%
Product Status Active
Resistance 3.3 Ohms
Series RSSD
Power (Watts) 200 W
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Length 6.614" (168.00mm)
Mfr Vishay Sfernice
Package Box
Diameter 1.063" OD, 0.646" ID (27.00mm x 16.40mm)