RSSD30250A4R70KB06
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
RSSD30250A4R70KB06
Hersteller:
Vishay Sfernice
Beschreibung:
ADJ PWR RES 4.7 OHM 280W CHAS MT
Auf Lager : 6
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Tolerance ±10%
Termination Solder Lug
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Resistance 4.7 Ohms
Series RSSD
Power (Watts) 280 W
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Length 9.843" (250.00mm)
Mfr Vishay Sfernice
Package Box
Diameter 1.256" OD, 0.839" ID (32.00mm x 21.30mm)