RSSD30250C82R0JB00
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
RSSD30250C82R0JB00
Beschreibung:
ADJ PWR RES 82 OHM 280W CHAS MT
Benutzer handbuch
Tolerance ±5%
Product Status Active
Resistance 82 Ohms
Series RSSD
Power (Watts) 280 W
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Length 9.843" (250.00mm)
Mfr Vishay Sfernice
Package Box
Diameter 1.256" OD, 0.839" ID (32.00mm x 21.30mm)