RSSD50373A5R60KB01
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
RSSD50373A5R60KB01
Beschreibung:
ADJ PWR RES 5.6 OHM 600W CHAS MT
Benutzer handbuch
Tolerance ±10%
Product Status Active
Resistance 5.6 Ohms
Series RSSD
Power (Watts) 600 W
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular
Length 14.685" (373.00mm)
Mfr Vishay Sfernice
Package Box
Diameter 2.087" OD, 1.067" ID (53.00mm x 27.10mm)