RT0201BRE07487RL
YAGEO
Produkt-Nr.:
RT0201BRE07487RL
Beschreibung:
RES 487 OHM 0.1% 1/20W 0201
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Ratings -
Resistance 487 Ohms
Series RT
Power (Watts) 0.05W, 1/20W