RT025AS4700KB
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
RT025AS4700KB
Hersteller:
Vishay Sfernice
Beschreibung:
POT 470 OHM 25W WIREWOUND LINEAR
Auf Lager : 6
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Gangs 1
Bushing Thread M10 x 0.75
Actuator Diameter 0.236" (6.00mm)
Termination Style Solder Lug
Actuator Type Round
Tolerance ±10%
Built in Switch None
Actuator Length 0.866" (22.00mm)
Number of Turns 1
Mounting Type Panel Mount
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Rotation 300°
Series RT25
Power (Watts) 25W
Mfr Vishay Sfernice
Resistive Material Wirewound
Resistance (Ohms) 470
Size - Body Round - 1.496" Dia (38.00mm)