RTW24-13RH
TDK-Lambda Americas Inc
Produkt-Nr.:
RTW24-13RH
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 71°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 9.84" L x 1.57" W x 4.72" H (250.0mm x 40.0mm x 120.0mm)
Product Status Not For New Designs
Number of Outputs 1
Current - Output 1 13 A
Series RTW
Power (Watts) 300W
Type Enclosed
Efficiency 88%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC