Zuhause / Oscillators / RTXE-2016ED333-C-10.000-TR
minImg
RTXE-2016ED333-C-10.000-TR
Raltron Electronics
Produkt-Nr.:
RTXE-2016ED333-C-10.000-TR
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 10MHZ 3.3V HCMOS
Auf Lager : 995
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±1ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 4mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series RTXE-2016
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr Raltron Electronics
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz