RV1250ULHW
Tripp Lite
Produkt-Nr.:
RV1250ULHW
Hersteller:
Tripp Lite
Beschreibung:
DC TO AC INVERTER W/ISOBAR SURGE
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Connector - AC Output None (Hardwire)
Remote Capability Yes
Size 9.00" L x 8.75" W x 7.00" H (228.6mm x 222.3mm x 177.8mm)
Connector - Voltage Input Terminals, Junction Box
Power - Output Continuous 1.25 kW
Power - Output Surge 2.5 kW
Product Status Active
Series PowerVerter®
Type Inverter, UPS
AC Outlets Hardwire
Region Utilized International
Voltage - Output 120VAC
Mfr Tripp Lite
Features Auto Power Transfer for UPS Mode, Battery Charger
Package Bulk
Voltage - Input 12VDC, 120VAC