RW10X50A302JS00
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
RW10X50A302JS00
Beschreibung:
RES CHAS MNT 3K OHM 5% 17W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 450°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.512" Dia x 1.969" L (13.00mm x 50.00mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 3 kOhms
Series RW
Power (Watts) 17W