RWR81SR130FSS70
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
RWR81SR130FSS70
Beschreibung:
RES 0.13 OHM 1W 1% WW AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Temperature Coefficient ±650ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 130 mOhms
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR81S
Power (Watts) 1W
Features Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%)