RWST25138B6801JB00
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
RWST25138B6801JB00
Hersteller:
Vishay Sfernice
Beschreibung:
SFERNICE FIXED RESISTORS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 450°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.102" Dia x 5.433" L (28.00mm x 138.00mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 6.8 kOhms
Series RWST
Power (Watts) 95W