RWST40370C1503JB02
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
RWST40370C1503JB02
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 450°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 1.772" Dia x 14.567" L (45.00mm x 370.00mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 150 kOhms
Series RWST
Power (Watts) 500W