S01-30300500
Harwin Inc.
Produkt-Nr.:
S01-30300500
Hersteller:
Harwin Inc.
Beschreibung:
RF SHIELD 1.181" X 1.181" SMD
Auf Lager : 5168
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series EZ BoardWare
Length - Overall 1.181" (30.00mm)
Type CAN
Width - Overall 1.181" (30.00mm)
Mfr Harwin Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.197" (5.00mm)