S0402-22NG3E
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
S0402-22NG3E
Hersteller:
API Delevan Inc.
Paket:
0402 (1005 Metric)
Beschreibung:
FIXED IND 22NH 400MA 350MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 24 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.030" (0.76mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402 (1005 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 350mOhm Max
Inductance 22 nH
Series S0402
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 2.8GHz