S0603-221NF3E
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
S0603-221NF3E
Beschreibung:
FIXED IND 220NH 250MA 1.7OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 22 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.040" (1.02mm)
Tolerance ±1%
Current Rating (Amps) 250 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.7Ohm Max
Inductance 220 nH
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 1.2GHz