S1008R-151K
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
S1008R-151K
Beschreibung:
FIXED IND 150NH 1.015A 110 MOHM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 40 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.095" (2.41mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.015 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 110mOhm Max
Inductance 150 nH
Series S1008R
Type -
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 353MHz